Výsledky ze soutěží 2021/2022

Best World Dance Group - Praha 8.1.2022

Mini sólo contemporary základní liga
1. místo Nikola Šamalíková
 
Děti sólo contemporary základní liga
1. místo Adéla Vragová
 
Děti sólo contemporary extra liga
1. místo Matthew Zatloukal
 
Děti duo show dance extra liga
1. místo Adéla Vragová a Matthew Zatloukal
 
Junioři sólo contemporary extra liga
1. místo Vanesa Burdová
 
Junioři sólo show dance extraliga 
1. místo Vanesa Burdová 
 
 

WADF Liberec 10.12.2021

 
Mini sólo contemporary
1. místo Julie Hrstková
 
Děti sólo contemporary
1. místo Matthew Zatloukal
3. místo Sofie Šlamborová 
4. místo Elen Bneddová 
 
Děti dou show dance
1. místo Sofie Šlamborová a Kateřina Čermáková
 
Junioři sólo contemporary 
1. místo Vanesa Burdová
 
Junioři sólo show
2.místo Vanesa Burdová 
 
Junioři sólo artistics
1. místo Vanesa Burdová 
 
Junioři duo contemporary
3. místo Karolína Vodna a Magdalena Martykánová
 

Letovice cup 17.11.2021

 
Mini modern contemporary
1. místo Julie Hrstková 
2. místo Dominika Hubáčková
3. místo Nikola Šamalíková
 
Mini improvizace skupina I.
1. místo Julie Hrstková 
3. místo Dominika Hubáčková
3. místo Kateřina Kuželová
4. místo Nikola Šamalíková
5. místo Barbora Nakládalová
6. místo Jolana Dostálová
8. místo Alžběta Linhartová 
 
Mini improvizace skupina II.
1. místo Natálie Frelichová 
2. místo Libuška Koukalová 
3. místo Lilien Zatloukalová 
4. místo Justyna Langová 
5. místo Tereza Hrňová 
6. místo Agáta Hrazdilová 
 
Děti sólo show 
1. místo Elen Banedová 
 
Děti sólo contemporary 
1. místo Elen Bnedová 
2. místo Matthew Zatloukal
3. místo Viktorie Trnečková 
4. místo Sofie Šlamborová 
 
Děti duo show dance
1. místo Kateřina Čermáková a Sofie Šlamborová 
2. místo Kateřina  a Michaela Kuželovi 
 
Děti sólo improvizace skupina I.
1. místo Viktorie Trnečková 
2. místo Matthew Zatloukal
 
Děti sólo improvizace skupina II.
1. místo Elen Bendová 
2. místo Sofie Šlamborová 
3. místo Kateřina Čermáková 
7. místo Michaela Kuželová 
 
Junioři sólo artistics 
1. místo Vanesa Burdová 
 
Junioři sólo contemporary 
1. místo Vanesa Burdová 
 
Junioři duo contemporary
2. místo Karolína Vodná a Magdalena Mrtykánová
3. místo Vikrotie Valášková a Patricie Naniašová
 
Junioři sólo show dance
1. místo Vanesa Burdová
 
Junioři sólo improvizace skupina I.
1. místo Vanesa Burdová
6. místo Patricie Naniašová
7. místo Alžběta Žilková
 
Junioři sólo improvizace skupina II.
4. místo Klára Pospíšilová 
5. místo Viktorie Valášková
 
Junioři sólo improvizace skupina III.
4. místo Magdalena Martykánová 
7. místo Karolína Vodná 
 
 
Dnce Ostrava grand prix 17.10.2021
 
Mini sólo  contemporary
1. místo Julie Hrstková
 
Děti sólo contemporary
1. místo Elen Bendová
4. místo Matthew Zatloukal
 
Junioři sólo contemporary 
1. místo Vanesa Burdová
 
Junioři sólo show dance 
1. místo Vanesa Burdová 
 
Junioři sólo artistics
1. místo Vanesa Burdová
 
 

World dance show- Turnov 29.8.2021

Mini sólo  contemporary
1. místo Julie Hrstková
 
Děti sólo contemporary
1. místo Sofie Šlamborová
2. místo Adéla Vragová
 
Junioři sólo contemporary
2. místo Vanesa Burdová
 
Junioři sólo show dance
2. místo Vanesa Burdová 
 
Junioři sólo artistic 
1. místo Vanesa Burdová
 
Online soutěž Česká Lípa, 23.5.2021
 
Mini Hobby duo show
1. místo - Nikola Šamalíková a Eliška Siková
2. místo - Kateřina a Michaela Kuželovi
 
Mini Hobby duo contemporary
1. místo - Dominika Hubáčková a Sára Brablíková
2. místo - Julie Hrstková a Nelinka Škřivánková
 
Mini Hobby sólo contemporary
1. místo - Julie Hrstková
3. místo - Nikola Šamalíková
4. místo - Dominika Hubáčková
6. místo - Natálie Klemešová
 
Děti Hobby duo show
1. místo - Kristýna Zemánková a Ema Petrů
2. místo - Tereza Vidmuchová a Amálie Hasová
3. místo - Victorie Bauerová a Dorota Pospíchalová
 
Děti Hobby duo contemporary
1. místo - Amálie Pavlínová a Michaela Vlachová
2. místo - Rozálie Lužná a Nela Začalová
3. místo - Emili Slouková a Magdalena Martykánová
 
Děti Profi duo show
1. místo - Matthew Zatloukal a Adéla Vragová
2. místo - Kateřina Čermáková a Sofie Stražická
3. místo - Viktorie Burdová a Sofie Šlamborová
 
Děti Hobby sólo contemporary
1. místo - Valérie Klemešová
2. místo - Kristýna Zemánková
4. místo - Amálie Pavlínová
9. místo - Emili Slouková
 
Děti Profi sólo contemporary
1. místo - Elena Bendová
3. místo - Nikola Fromlová
4. místo - Adéla Vragová
5. místo - Nikola Přecechtělová
6. místo - Viktorie Trnečková
8. místo - Sofie Šlamborová
 
Junioři Hobby duo contemporary
2. místo - Patrície Naniašová a Viktorie Valášková
4. místo - Eliška Skřebská a Karolína Vodna
 
Junioři Profi duo contemporary
1. místo - Vanesa Burdová a Elena Richterová
2. místo - Vanesa Burdová a Elena Bendová
3. místo - Karolína Kovářová a Nikola Přecechtělová
4. místo - Viktorie Trnečková a Jolana Špičáková
6. místo - Nikola Fromlová a Nela Novotná
7. místo - Vanessa Karasová a Alžběta Žilková (cena pořadatele)
 
Junioři Hobby solo contemporary
4. místo - Viktorie Valášková
5. místo - Eliška Skřebská
 
Junioři Profi sólo contemporary
1. místo - Vanesa Burdová
4. místo Vanesa Karasová
5. místo - Karolína Kovářová
 
Dospělí Profi sólo contemporary
1. místo - Anna Vystavělová
2. místo - Denisa Chytilová
4. místo - Adéla Lužná
5. místo - Kristýna Štouračová
9. místo - Klára Pospíšilová
 
Dospělí Profi duo contemporary
1. místo - Adéla Lužná a Denisa Chytilová 
2. místo - Klára Pospíšilová a Kristýna Štouračová
 
 
 
 
Online soutěž Best World Dance Group 11.5.2021
 
Mini Hobby
2. místo - Nikola Šamalíková
2. místo - Julie Hrstková
3. místo - Dominika Hubáčková
2. místo - Eliška Siková a Nikola Šamalíková (duo)
 
Děti Hobby show dance
2. místo - Kristýna Zemánková
 
Děti hobby contemporary
1. místo - Nikola Fromlová
1. místo - Viktorie Trnečková
2. místo - Emily Slouková
2. místo - Adéla Vragová
2. místo - Claudie Krestová
2. místo - Nikola Přecechtělová
3. místo - Amélie Pavlínová
3. místo - Rozálie Lužná
3. místo - Tereza Vidmuchová
3. místo - Sofie Šlamborová
3. místo - Michaela Vlachová
 
Děti Profi contemporary
1. místo - Jolana Špičáková
1. místo - Jolana Špičáková a Viktorie Trnečková (duo)
2. místo - Viktorie Valášková
3. místo - Patricie Naniašová
 
Junioři I.Profi contemporary
1. místo - Vanesa Burdová a Elena Richterová (duo)
1. místo - Kristýna Štouračová a Klára Pospíšilová (duo)
1. místo - Vanesa Burdová 
2. místo - Klára Pospíšilová
2. místo - Kristýna Štouračová
 
Dospělí I. Profi contemporary
1. místo - Adéla Lužná a Denisa Chytilová (duo)
1. místo - Adéla Lužná
2. místo - Anna Vystavělová 
 
Dospělí II. Profi contemporary
1. místo - Denisa Chytilová
 
 
 
Online soutěž Czech Dance Masters 19.4.2021 (contemporary)
 
Mini 22 přihlášených:
12. místo - Julie Hrstková 
16. místo - Dominika Hubáčková
18. místo - Nikola Šamalíková
 
Děti 95 přihlášených:
15. místo - Elena Bendová 
29. místo - Viktorie Trnečková
42. místo - Nikola Přecechtělová, Jolana Špičáková
 
Junioři 68 přihlášenych
17. místo - Vanesa Burdová
 
 
Online soutěž Taneční skupina roku, 4.4.2021 (contemporary)
 
2. místo - Elena Bendová (děti)
2. místo - Karolína Kovářová (junioři ml.)
5. místo - Klára Pospíšilová  (junioři st.)
4. místo - Adéla Lužná (dospělí)
3. místo - Anna Vystavělová (dospělí)
2. místo - Denisa Chytilová (dospělí)

Výsledky ze soutěží 2020

Online soutěž Dance Ostrava Grand Prix, 30.12.2020
 
1. místo - Elena Bendová contemporary (děti)
1. místo - Jolana Špičáková show dance (děti)
2. místo - Vanesa Burdová  contemporary (junioři)
1. místo - Denisa Chytilová contemporary (dospělí)
 
 
 
World dance show Turnov, 19.12.2020
 
1. místo Elena Bendová contemporary (děti)
2. místo Elena Bendová artistics (děti)
2. místo Jolana Špičáková show dance (děti)
1. místo Denisa Chytilová contemporary (dospělí)

Výsledky ze soutěží 2018

TSR regionální kolo Zlín, 30.3.2018

1. místo - Příběh lvíčků (mini)

1. místo - O čem řeka zpívá (mini)

2. místo - Drill (mini)

3. místo - In my arms (děti)

3. místo - Lil voicebig noice (děti)

1. místo - Spolu (děti)

2. místo - V zemi zázraků (děti)

3. místo - Za skříní (děti)

4. místo - Tváří v tvář (junioři)

1. místo - Heart beat (junioři)

1. místo - Life of tree (junioři)

5. místo - Traitor (junioři)

3. místo - Welcome in our castle (junioři)

1. místo - Můj život, moje rozhodnutí (dospělí)

4. místo - Poor mother (dospělí)

 

CDO regionální kolo Přerov, 24.3. 2018

1. místo - Po setmění (mini)

2. místo - Příběh lvíčků (mini)

1. místo - O čem řeka zpívá (mini)

2. místo - Drill (mini)

1. místo - In my arms (děti)

1. místo - Lil voicebig noice (děti)

1. místo - Spolu (děti)

1. místo - V zemi zázraků (děti)

1. místo - Za skříní (děti)

1. místo - Tváří v tvář (junioři)

1. místo - Heart beat (junioři)

1. místo - Life of tree (junioři)

1. místo - Traitor (junioři)

2. místo - Welcome in our castle (junioři)

1. místo - Můj život, moje rozhodnutí (dospělí)

1. místo - Poor mother (dospělí)

1. místo - To byly časy (senioři) + cena poroty