BABY

AKTUALIZACE - CORONAVIRUS

Milí rodiče, na základě dnešního vyhlášení nouzového stavu v ČR uzavíráme naše taneční sály a rušíme výuku na neurčito. Dnes proběhnou poslední tréninky. Velmi nás to mrzí, ale je třeba se nyní zachovat maximálně ohleduplně a zdraví nás/vás všech je pro nás nejdůležitější. Určitě budeme v kontaktu a budeme se snažit i takto na dálku Vaše děti trénovat někdy i Vás! Nesmutněte, je to nová výzva a my ji společně zvládneme!

OPATŘENÍ - CORONAVIRUS

Milí rodiče, milí tanečníci,
naše taneční sály jsou zatím otevřeny a výuka probíhá dle rozvrhu, rádi bychom Vás požádali o dodržování těchto pravidel:
- Pokud jste se vrátili z rizikových oblastí nevstupujte po dobu 2 týdnů od návratu do ČR do prostor TŠ Pirouette a doporučujeme dodržovat karanténu.
- Pokud je dítě nachlazené a vykazuje známky nemoci, odložte raději trénink na příště.
- Pokud je dítě samostatné (tj. děti nad 6 let) přiveďte dítě pouze do šatny a nezdržujte se zbytečně.
- Nesetrvávejte v šatnách po dobu výuky.
- Dodržujte maximální hygienu.
- Buďte k sobě ohleduplní.
- Děti nestrašte.
- Aktuální zprávy o chodu TŠ Pirouette můžete sledovat ve skupině TŠ Pirouette nebo na webu www.pirouette.cz
Děkujeme za pochopení Petra, Lenka a Tereza
 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020

Již nyní najdete ve svých mailových schránkách informace ohledně Letního tanečního soustředění! Letos v termínu 9. - 15. 8. se vydáme do srdce Krkonoš!
 

PF 2020

Všem našim tanenčíkům, rodičům a přátelům přejeme vše nejlepší do nového roku!
 

HALLOWEENSKÝ KARNEVAL

Milí rodiče, milé děti,
blíží se náš každoroční karneval! Zveme všechny masky z blízkého a vzdáleného okolí. Dne 2. listopadu se sejdou všechna strašidýlka v Sokolovně v Prostějově. Těšit se opět můžete na hry, soutěže, tanečky i tombolu! O dobrůtky také nebude nouze. Vstupenky se z kapacitních důvodů prodávají pouze v předprodeji v obchůdku Tyjátr, Dukelská Brána (podchod naproti Zlalté Brány, vedle Makovce) a to od 14.10. Cena vstupenky 40Kč všechny masky a ostatní bez 60 Kč. Závěrem opět proběhne volba nej nej nej masek! Již tradičně se každý může zúčastnit sotuěže o nejhezčí vydlabanou dýni! Všechny vydlabané dýně získají malý dárek! Těšíme se na Vás!
 

 

Nástupy maturantů

Rádi pomůžeme s přípravou choreografie nástupu Vašeho velkého plesu! Možnost dopolední přípravy v rámci školní výuky (TV atd.) Nemáte kde trénovat? Nevadí, zařídíme tělocvičny v centrum města a pomůžeme s mixem hudby. S nástupy máme dlouholeté zkušenosti a hovoří za nás mnoho spokojených studentů. Soustřeďte se na školu a my Vám ulehčíme přípravy Vašeho plesu! Těšíme se na Vás.
 

První taneční krůčky

Letos nově s lektorkou a pedagožkou Ivou Kuptíkouvou otevíráme rovnou 2 kurzy pro děti a rodiče. Kurz bude probíhat od října vždy 10 týdnů v tanečních sálechn TŠ Pirouette, Vápenice 7. Cena kurzu 700Kč. Doporučený věk je 1,5 - 3 roky dítěte. Vše je ovšem na domluvě a schopnostech dětí. Přihlášky je možné odevzdat v obchůdku Tyjátr, Dukelská brána (podchod naproti Zlaté Brány). Výuka bude vždy v pátek 9:00 - 9:45 a 10:00 - 10:45. Všichni zájemci se mohou těšit na ukázkovou hodinu 27. září od 9:00 - je nutné se ale telefonicky nahlásit, aby byla dodržena kapacita. Více informací Vám rádi poskytneme na tel 731 865 488! Těšíme se na Vás!
 

 

IV. International Beach Dance Cup

Ještě nezačal nový školní rok a naši tanečníci mají za sebou první mezinárodní soutěž! V maďarském Siofóku proběhla soutěž formací i sólistů. Dovezli jsem si spoustu krásných umístění, ale hlavně společné zážitky a chvilky! Gratulujeme všem tanenčíkům k dostaženým výsledkům. Ivči Kuptíkové za perfektní přípravu jak formací, tak solistek. Lence Malindové za skvělou organizaci celé akce a hlavně Vám rodiče, za Vaši podporu a elán se kterým jdete do všeho s námi! A nyní k výsledkům:
Elenka Bendová - 1. místo sólo SHOW, DVK
Vaneska Burdová - 2 místo sólo SHOW, JVK
Elenka Bendová a Nikolka Frömlová - 2. místo duo SHOW, DVK
Vaneska Burdová - 6. místo sólo MODERN, JVK (finále)
Lucinka Baláková - 5. místo sólo MODERN, JVK (finále)
Nelinka Vyroubalová a Nikolka Frömlová - 1. místo duo MODERN, DVK
Jolanka Špičáková - 4. místo sólo SHOW, DVK (finále)
Nikolka Zajíčková - 3. místo sólo SHOW, DVK (finále)
Claudinka Krestová - 1. místo sólo MODERN, DVK
Elenka Bendová a Vaneska Burdová - 1. místo duo SHOW, JVK
Anička Vystavělová - 4. místo SHOW, HVK
Malá formace Srdce - 1. místo MODERN, JVK
Velká formace Sirotčinec - 1. místo, DVK SHOW
 

ZÁVĚREČNÁ PIRUETA 22.6.2019

Milí rodiče, milovaní tanečníci,

je tu závěr naší taneční sezóny. Srdečně Vás zveme na naši Zvěrečnou piruetu, kde se společně rozloučíme s tím to školním rokem. Z kapacitních důvodů jsou opět dvě představení I. představení začíná v 13:30 a II. představení v 16:00. Vstupenky jsou v předprodeji u Leni Malindové v Tyjátru od pátku 14.6.2019. Kromě choreografií, na kterých pracujeme celý rok se můžete těšit na závěrečné SCHOOL PRODUCTION všech našich tanečníků.

 

SPORTOVEC ROKU 2018

V pátek 1. 3. proběhlo slavnostní předávání cen SPORTOVCE ROKU města Prostějova. Je nám nesmírnou ctí, že se v katergorie TALENT ROKU 2018 na 3. příčce umístila naše tanečnice Vanesska Burdová!
Další náhdnerné 1. místo si v kategori UMĚLECKÁ FOTKA odesla fotografie SRDCE od pana Františka Filipenského. Gratuljeme oběma a jsme moc hrdí!
 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Již tradičně pořádá naše taneční škola příměstský tábor pro děti ve věku 6 - 12 let. Základnou jsou taneční sály na Vápenici. Během dne děti zažijí opět spoustu her, bohatého programu, výletování a letní pohody. Věnovat se jim budou naše lektorky pod vedením Lenky Malindové. Obědy jsou zařízeny v restaurcích dle plánovaného programu. Více informací rádi sdělíme na telefonu nebo mailu. Přihlášky ke stažení zde!
 

 

 

VELKÝ ÚSPĚCH V LIBERCI

Letošní světový šapionát WADF v Liberci byl pro naši taneční školu velkou tečkou za soutěžní sezónou. Kromě choreografií juniorské a hlavní věkové kategorie Life of tree, Heartbeat, Poor mothers a My life my decission, mohli diváci vidět také premiéry choreografií Under the umbrella a sólistky Elen Bendovou, Nikol Fromlovou, Lucii Balákovou, Vanessu Burdovou, Denisu Chytilovou, Annu Vystavělovou, Annu Vlachovou a Evu Vychodilovou. Všechny výše uvedené choreografie získaly skvělá umístění a potvrdily tak, že patří ke špičce ve svých disciplínách. Sólistky a dueta prošla neskutečným sítem a skoro všem se povedlo probojovat se do finále a získat medailové pozice. A nyní výsledky :) Všem tanečniciím gratulujeme a velké díky také lektorkám Ivči a Lence.
 
Sólo Vanesa Burdová show z 23 tanečnic krásné 2 místo.
Sólo Elena Bendová show z 13 tanečnic 2.místo
Duo Elena Bendová a Nikola Fromlová 1. místo
JVK modern Heartbeat 1. místo
HVK show Můj život, moje rozhodnutí 1. místo

Anna Vystavělová 14 krásné 7.místo

Eva Vychodilová a Denisa Chytilová 5. místo.
HVk modern Matka 5. místo,

JVK show Under the umberlla  6. místo

JVK show Life of tree 1. místo

ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

Minulý víkend jste mohli vidět naší TALENTOVANOU sedmičku tanečnic, ve složení Vanesska B., Aďa L., Nikča a Verča D., Lucka B., Verča V. a Vanesska K. na televizních obrazovkách Primy, v talentové show ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT! Choreografii připravila Ivča Kuptíková v naprosto rekordním čase a holky ji natrénovaly celkem za 4 dny! Tréninky byly náročné a tentokrát i dvoufázové, před školou i po. Cestu do Bratislavy jsme si společně užily, být součástí natáčení byl pro všechny naprosto nový zážitek a podtržen krásným hodnocením poroty. Děkujeme panu Burdovi, že s námi jel a také společnosti NEVA za zapůjčení vozu pro přepravu kulis. Záznam pořadu můžete najít na tomto odkazu: www.youtube.com/watch?v=aW45lF5V5lg&t=5s
Děkujeme všem za krásná slova, zprávy a vzkazy! Moc si toho vážíme!

 

HALLOWEENSKÝ KARNEVAL

Tak a máme za sebou další ročník Halloweenského karnevalu, který naše taneční škola pořádá 10. rokem na podporu tanečníků, kteří se účastní mezinárodních soutěží. Celý výtěžek bude použit na snížení nákladů za mezinárodní licence, startovné a cestovné na světový pohár, který se bude konat v listopadu v Liberci. Děkujeme všem rodičům, kteří akci podpořili dobrůtkou do bufetu, dárkem do tomboly a pomocí s realizací karnevalu. Jsme moc rádi, že se karneval opět povedl a děti si ho užily. Fotografie z akce můžete najít na FB - Halloweenský karneval 2018.

 

A JEDEME!

Milí rodiče, milí tanečníci,
 
již od pondělí začínáme! Kruzy pro kategorii BABY jsou beznadějně naplněny, v hodinách MINI je to velmi podobně. Pokud by měli zájem teenageri máme ještě pár míst v hodinách junioři 11 - 14 let (modern, street a show). Jedná se o hodiny začátečníků a mírně pokročilých, takže v případě zájmu volejte, pište nebo se zastavte!
Informace pro kurzy, které jsou na Vápenici - zdůvodu rekonstrukce budovy DDM není povolen vjezd do dvorního traktu! Prosím parkujte auta na ulici Partyzánská, Rejskova nebo parkovišti u hradeb! Děkujeme za pochopení!

 

ZAHÁJENÍ VÝUKY 2018/2019

Milí tanečníci,
 
letošní taneční sezónu zahájíme 17. září dle platného rozvrhu. Platby školného jsme tentokrát rozdělili, dle soutěžní a nesoutěžní složky. Všichni noví tanečníci, tak mají možnost 4 týdny si vyzkoušet naše taneční lekce.
Soutěžní hodiny platí školné 13.9. hotově, nebo do tohoto termínu na účet.
Nesoutěžní hodiny (BABY, MINI, DĚTI)  15. nebo 17. 10. hotově, nebo do tohoto termínu na účet.
 
Již dnes se na všechny moc těší lektorky TŠ

 

BALET OPEN CLASS

Pro naše malé tanečnice a tanečníky bude v úterý speciální hodina BALETU s Irinou Popovou! Všechny děti jsou srdečně vzáni! Vybrat si můžete ze dvou lekcí: 15:30 - 16:30 a 16:30 - 17:30! Na všechny se už moc a moc těšíme!

 

 

ZMĚNA ROZVRHU

Milí tanečníci, milí rodiče,
tímto víkendem ukončujeme soutěžní sezónu a s tím i standardní rozvrh! Od pondělí se jede podle rozvrhu SCHOOL PRODUCTION!
 

GDPR

Milí rodiče, milí tanečníci nad 18 let,

v soulaldu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 O ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES Vás žádáme o pročtení dokumentů INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNĆH ÚDAJŮ a SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ a následným stvrzení podpisem u každé choreografie, kterou Vy/Vaše dítě tančí. Bez  tohoto souhlasu není možné startovat na soutěžích pořádaných po 25.5.2018 tj. CDO, TSR, WADF či menších organizátorů BAMBI (Boskovice).  Z ekologických důvodů jsme se rozhodli pro podpisové listiny u obou dokumentů. V případě, že byste mělil zájem o celý dokument, neváhejte nás kontaktovat na mail: pirouette@email.cz a my Vám dokumenty zašleme k prostudování.

BABY CASTING

Opět přibíráme do soutěžních i nesoutěžních hodin nejmenší tanečníky a tanečnice! Těšíme se na všechny již 30.dubna v sálech TŠ PIROUETTE!

BALET 3. 4. - odpadá

Milí rodiče, milí tanečníci,

z důvodu nemoci odpadají úterní hodiny baletu. Děkujeme za pochopení.

VÝUKA V ROCE 2018

Milí rodiče, milovaní tanečníci, výuka v roce 2018 začne dle rozvrhu od 3. 1. 2018. Užíjte si volné dny a do nového roku 2018 přejeme všem vstoupit tím nejlepším tanečním skokem :)

VÁNOČNÍ TANEČNÍ KOKTEJLY

Od nejmenších po největší tanečníky můžete vidět na Vánočních kokjtelech, které proběhnou již tuto neděli. Příjďte s námi přivátat Vánoce a podpořit nejen naše tanečníky ale i malého Sebastianka, pro kterého letos DĚTI TANČÍ DĚTEM.

 

DĚTI TANČÍ DĚTEM

A je tu již 3. ročník charitativního projektu TŠ Pirouette s názvem DĚTI TANČÍ DĚTEM! Již 17. prosince na akcích Vánoční taneční koktejl, můžete s námi přispět v dražbě o trofeje našich tanečníků, nákupem jedinečného tanečního kalendáře nebo také přispěním do kasičky. Celá finanční částka bude věnována Sebastiankovi Šlaborovi na rehabilitační péči. Více se dozvíte přímo na akci!

MISTROVSTVÍ SVĚTA LIBEREC

Již zítra v ranních hodinách se vydá první skupina tanečnic na Mistrovství světa WADF do Liberce. Naši taneční školu budou representovat v kat. MINI Ellenka Bendová, kat. DĚTI Claudinka Krestová, Vanesska Burdová a v kat. JUNIOŘI Denča Chytilová a Evča Vychodilová. V úterý se k sólistkám přidá i choreografie Život anorektičky. Všem naším tanečnicícm přejeme, aby se jim vše povedlo, jak nejlépe umí a také si pořádně užily krásnou atmosféru mezinárodní soutěže! Good luck :)

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

Koncem týdne čekají školáky podzimní prázdniny, proto nebudou ani tréninky  26. - 27. 10. dle běžného rozvrhu! Užíjte si barevného podzimu!

HALLOWEENSKÝ KARNEVAL

Již 9. ročník oblíbeného karnevalu zná své datum! Zveme všechny malé, větší i největší masky na rej plný soutěží, tance a pohody. V sobotu 4. listopadu v prostějovské Sokolovně od 15 hodin. Vstupenky v předprodeji možno zakoupit v obchůdku Tyjátr od 2. října. Abychom karneval řádně připravili je kapacita omezena, z toho důvodu lístky na akci neprodáváme. Děkujeme za pochopení.

 

ROZVRH HODIN

Milí rodiče, milí tanečníci,

přidáváme aktuální rozvrh a těšíme se na vás v týdnu od 18.9.2017!

LETNÍ FOTO SOUTĚŽ

Všem tanečníkům se na vědomost dává, že soutěž fotografická všechny láká! Přidej taneční fotku z prázdnin na FB profil TŠ PIROUETTE a těš se na výhru!

AUTOBUS DO PRAHY

V pátek 26.5. bude ve 4 hodiny ráno vyjíždět autobus s tanečníky na Mistrovství ČR CDO. Sraz na Vápenici 3:45. S sebou nezapomenout dečku a polšářek :) Ze sponzorských peněz Pirouette přispěje na autobus částkou 10 000Kč. Stejně tak bylo přispěno na autobus do Litoměřic.

 

MÁME MISTRY MORAVY

V sobotu 22.4. vybojovali naši streetoví junioři 1. místo z 18 choreografií na Mistrovství Moravy v Přerově. Choreografie Lil serial killas, tak jako první z našich všech choreografií, si vybojovala postup na MČR! Gratulujeme trenérce i všem tanečníkům, tanečnicím a speciální díky pro KaKa :) Prolomili jsme konečně ledy streetu!

 

 

SOUTĚŽNÍ SEZÓNA ZAHÁJENA

V minulých týdnech jsme zahájili novou taneční sezónu a to hned na 3 soutěžích v blízkém okolí. Výsledky z Letovic, Němčic nad Hanou i Orlové najdete v sekci výsledky! Děkujeme všem rodičům za skvělou atmosféru, tanečníkům za krásné výsledky a choreografkám za opět originální a neotřelé choreografie!

 

 

ÚSPĚCH NA MEZINÁRODNÍ ŠAMPIONÁTU V SELBU

Tříčlenná skupina ve složení trenérek Ivy Kuptíkové, Verniky Votavové a tanečnice Pavlíny Krpcové representovala naši taneční školu na mezinárodní soutěži v německém Selbu. Pája si vytančila nádherné 1. místo v kategorii ACRO a 8. místo v kategorii SHOW. Gratulujeme a děkujeme organizačnímu týmu za skvělý průběh celé akce.

 

HVĚZDA PROSTĚJOVSKÝCH MÉDIÍ

Je nám velkou ctí, že jedna z našich tanečnic se nominovala do soutěže Hvězda prostějovských médií. Prosíme všechny přátele na taneční školy o hlas pro naši talentovanou tanečnici Páju - Pavlína Krpcová. Na podzimním mistrovství světa získala 1. místo a titul Mistr světa WADF a nyní se připravuje na další soutěž v Německu. Mít podporu Prostějova by byla určitě velkou motivací! Tak klikněte  zde  a hlasujte!

 

 

POHÁDKOVÝ TÝDEN

I letos se můžou dětičky těšit na týden plný her, soutěží a výletování do okolí. Můžete si vybrat ze dvou termínů příměstských táborů. Srazy i rozchody budou vždy v sálech TŠ Pirouette na ulici Vápenice 7. Pro děti bude připraven bohatý program, jako vždy zajištěn celodenní pitný režim, oběd i svačinky. Cena: 1300 Kč (300 Kč záloha splatná s předáním přihlášky, 1000 Kč splatné do 15. 6. 2017). Přihlášku můžete stáhnout zde

I. turnus: 10. - 14. července

II. turnus: 24. - 28. července

 

 

PF 2017

Loučíme se s rokem 2016. Byl to opět rok plný krásných choreografií, napínavých soutěží, náročných tréninků, spousty kostýmů, vypracovaných kulis a hlavně SPOLEČNÝCH CHVIL! Děkujeme, že jste v tom s námi! Krásně protančený rok 2017 přejí všechny lektorky

 

PODĚKOVÁNÍ

Milí rodiče, prátelé a naši milovaní tanenčníci,

díky vám všem se povedlo vybrat neskutečnou částku v rámci projektu DĚTI TANČÍ DĚTEM. Celá částka (85 037Kč) byla rozdělena a vložena na trasparentní účty Davídka a Zdeničky. Děkujeme za vaši štědrost a srdce na pravém místě! Více se také dočtete zde

DĚTI TANČÍ DĚTEM

Charitativní projekt TŠ Pirouette je  za dveřmi. Již tuto neděil opět naše DĚTI TANČÍ DĚTEM, tentokrát pro Davídka a Zdeničku. Kromě dražby trofejí získaných v taneční sezóně 2016 bude pro rodiče připraven výborný punč a novinkou TANEČNÍ KALENDÁŘ. Celkem 200 výtisků kalendáře bude k prodeji na nedělní akci. Díky partnerům a sponzorům se povedlo sehnat veškeré finance na tisk a proto při zakoupení kalendáře celou částkou (350Kč) přispějete na pomoc rodinám Davídka a Zdeničky. Více o projektu najdete zde

 

 

Mistrovství světa Liberec 2016

Naprosto skvělý výsledek přivezla tanečnice Pája Krpcová z Liberce! V kategorii děti a disciplíně Contemporary balet se ji povedlo získat 1. místo a titul Mistra světa. Pája se celý rok připravovala pod vedením Ivči Kuptíkové. Jsme velice hrdí na náš tým! Gratulujeme a těšíme se na další sezónu.

 

 

HALLOWEENSKÝ KARNEVAL

Zveme všechny dětičky z celého okolí na velký rej masek plný soutěží, zábavy a tance. Pro rodiče opět napečou naše nejhodnější maminky a babičky laskominy, které nikde jinde neochutnáte. Kouzelný obchůdek bude opět plný hraček či bombónů. Přines si vydlabanou dýni a opět získáš odměnu! Předprodej vstupenek u Lenky v Tyjátru. Vstupné 40 Kč/maska a 60Kč/ostatní. Těší se na vás tým lektorek a asistentek Pirouette!

KDY: 12. listopadu od 15 hodin

KDE: Sokolovna Prostějov

Nově jsme otevřeli kurz První taneční krůčky pro rodiče s dětmi!

U dětí není hlavní věk, ale musí to být zdatný chodec. Cvičení nebude vhodné pro začínající chodce.

Kdy: každou středu (kromě prázdnin) 9:00-9:45
Kde: zrcadlový sál TŠ Pirouette, Vápenice 7, Pv
Cena: 80 Kč/lekci nebo 700 Kč/10 lekcí (platnost permanentky do konce ledna 2017)
První lekce: 14.9.2017

Těšit se můžete na pohybovou lekci plnou běhání, skákání, hrátek a říkanek, malinký taneček a podnětnou opičí dráhu. Zaměříme se na správné protažení dětí i rodičů, na rozvíjení motorických schopností a v neposlední řadě také chodidel.
Na lekci je nutná rezervace, kapacita tělocvičny i lektorky je omezena :-) Rezervaci provádějte výhradně přes email pirouette@email.cz . Při zakoupení permanentky je rezervace automatická. V případě nepřítomnosti je nutné se z lekce omluvit, a to opět přes email pirouette@email.cz nejpozději 24 hodin předem.

Rozvrh na rok 2016/2017

A je to tu! Za pár dnů nám opět začnou hodiny v naší taneční škole. Aktuální rozvrh najdete zde! Začínáme již od 12. září, těšíme s na všechny! Vaše lektorky a asistentky :)

 

Napsali o nás!

Jak v tištěné, tak i on-line podobě můžete najít článek shrnující taneční sezónu TŠ Pirouette. Děkujeme za zveřejnění a slibujeme, že o sobě dáme opět vědět! Více již ZDE!

Letní taneční soustředění

Milí tanečníci, již jen týden a budeme v překrásné přírodě Vysočiny makat na sobě od rána až do večera! Na mailech najdete lektory, kteří budou kromě nás letos učit. Máte se na co těšit, jsou to špičky ve svém oboru a my jsme moc rádi, že si udělaly čas přijet za námi! Nezapomeňte si vzít dostatek tanenčního oblečení a hlavně elánu. Již dnes se na všechny moc a moc těšíme :)

Krásné léto!

Milí rodiče, milí tanečníci a všichni přátelé naší TŠ,

děkujeme za vaši přízeň v letošním tanečním roce a přejeme všem krásné a pohodové léto. Nedělní Závěrečnou piruetou jsme se rozloučili s taneční sezónou a již nyní plánujeme nové akce. Na soutěžní tanečníky se těšíme na soustředění a na všechny ostatní, buď na příměstských táborech nebo opět v září v tělocvičně.

Video ze Závěrečné piruety je ještě možné objednat na mailu pirouette@email.cz. Mějte se krásně! Zdraví lektorky Pirouette

 

Foto soutěž 

A mame tu výherce 3. foto soutěže.  A protože máme skvělé tanečníky výherci jsou hned dva - tedy dvě. Gratulujeme Adle Lužné a Vanesce Burdové! Klobouček dolů ♡♡♡

 

Zápis na nový školní rok

V sobotu zveme všechny nejmenší tanečníky a tanečnice na společně protančené dopoledne, kde si můžete vyzkoušet různé taneční styly a rozhodnout se v čem pokračovat příští rok! Tesime se i na nováčky!  

 

Soutěže na FB

A máme výherce další soutěže POŠLI FOTKU. Tentokráte se ji stala Evča Vychodilová se svou luxusní štikou. Moc gratulujeme! A již nyní je vyhlášena další soutěž. Tak ukaž co umíš i ty!

 

Tento měsíc probíhají na klubovém facebooku soutěže POŠLI FOTKU. První kolo vyhlášené lektorkou Ivou Kuptíkovou vyhrála tanečnice dětské věkové kategorie Pája Krpcová. Tímto velmi gratulujeme a těšíme se na fotky ve druhém kole. Tak pošli fotku a ukaž co umíš!

 

Region TSR Zlín

 

 

A je za námi druhý region, tentokráte z tour Taneční skupiny roku. Kromě skvělých výsledků,  krásných choreografií našich i jiných tanečních škol, jsme si spolu užili neskutečnou taneční atmosféru, které na TSR je opravdu jedinečná. Byl to protančený den od brzkého rána až do velmi pozdních hodin. Děkujeme všem, kteří s námi tancovali, fandili, připravovali nás a hlavně tu s námi a pro nás byli! Kompletní výsledky opět najdete zde.

 

Region CDO Olomouc

 

Ahoj všichni, máme za sebou krásnou soutěž v Olomouci, která nastartovala taneční tour CDO. Gratulujeme všem tanečníkům k jejich umístění a velké díky choreografkám, za jejich nápadité choreografie! Rodiče a kamarádi opět udělali pro naše tanečníky super atmosféru a z této soutěže nezapomenutelný zážitek. Kromě vybojovaných umístění jsme získali jedno velké prvenství v historii naší TŠ a to KOLEKTIV s největší taneční základnou v Olomouckém kraji! A to vše jen díky vám! Těšíme se v sobotu do Zlína!

*výsledky najdete zde

 

Zahájení soutěžní sezóny

Sobotou 27. 2. jsem oficiálně zahájili soutěžní sezónu 2016 v Kunštátě. Všem tanečníkům gratulujeme ke krásným výsledkům, rodičům a fandům za super atmosféru a přípravu tanečníků k vystoupení. Všechna umístění najdete v sekce Výsledky soutěží.

 

Právě jsme se dozvěděli finální částku ze sbírky Děti tančí dětem. Jste všichni neuvěřitelní ♡♡♡ FINÁLNÍ ČÁSTKA JE 48.713 Kč!
Tato částka pokryje chybějící peníze na rehabilitační pás a děti z centra Hájek DÍKY VÁM v lednu 2016 udělají svůj první krok. KRASNÉ VÁNOCE ♡♡♡

 

 

Poděkování

Milí rodiče, děti a přátelé taneční školy Pirouette, děkujeme za Vaši štědrost, ať už formou vstupného, zakoupením punče nebo účastí v dražbě trofejí. Celkovou částku ještě nezáme, ale již nyní můžeme zveřejnit že se celkem dražilo 9 pohárů v cenách 2 000 - 5 000 Kč. Zakoupením punče jste přispěli částkou 2 700 Kč. Výši celé sbírky zveřejníme cca do 10 dnů. 
 

DĚTI TANČÍ DĚTEM

je pilotní charitativní projekt TŠ Pirouette. Pohyb nespojuje pouze tanečníky, ale i mnoho dalších.  Naši tanečníci budou již tuto neděli tančit pro děti rehabilitující v CENTRU HÁJEK. Lektorky Iva Kuptíková, Tereza Vránová, Lenka Malindová, Petra Vránová, Lucie Lužná a Petra Malindová věnují do aukce trofeje, které jejich choreografie získaly na soutěžích. Kromě nahlédutí za oponu nových choreografií Vás čeká příjemná atmosféra, skvělý punč a aukce trofejí. Pojďme společně pomoci získat chodící pás pro děti, které si každý krok musí tvrdě vybojovat! Již tuto neděli 13. 12. v prostějovské Sokolovně od 14:00, 15:30 nebo 17:00 hodin.
 
Trofeje, které budou vyddraženy zveřejníme již zítra! Podrobné informace o projektu již nyní naleznete na svých mailech! Těšíme se na Vás - tým Pirouette

 

Cvičení s dětmi na srdci 

Taneční škola P I R O U E T T E  rozšiřuje svou výuku o cvičení maminek s dětmi již od 6. týdne. Kurz vede certifikovaná lektorka Ing. Tereza Vránová.

V prosinci proběhnou ukázkové lekce. Zájemci se mohou hlásit na mailu pirouette@email.cz. 

 

Workshop s Nobru 

Zveme všechny tanečníky na 4 lekce plné streetu a hiphopu. V sobotu 12.12. roztančí naše sály skvělý brazilský tanečník Nobru. Přihlášky zasílejte na mail pirouette@email.cz.
 

 

ÚSPĚCH našich hlavních tanečnic

Choreografie Finally free od Ivy Kuptíkové, hlavní věkové kategorie se na soutěži MISTŘI MISTRŮ probojovala do finálového kola a z 15 nejlepších choreografií v ČR tak získala nádherné 6. místo! Gratulujeme všem holkám a především trenérce :)
 

Zveme Vás