BABY

1. PLES TŠ PIROUETTE

Zveme všechny rodiče, přátelé TŠ i zcela neznámé na 1. ples TŠ PIROUETTE. Bude to hvězdná noc! Těšit se můžete na bohatou tombolu a zajímavý a poutavý program. Lístky jsou v prodeji u Lenky v Tyjátru. Těšíme se na vás, tentokráte jinde než na dětské akci!

ZAHÁJENÍ VÝUKY

 
Milí rodiče, ahoj tanečníci a tanečnice,
v týdnu od 18. září zahajujeme výuku podle rozvrhu. Na všechy se moc těšíme v tanečních sálech! Vaše lektorky

POHÁDKOVÝ LES

Zveme všechny malé i velké na společné odpoledne v lese plném pohádkových bytostí. Můžete se těšit na trasu v okolí obce Skalka, která je známá jako lázeňské místo. V krásném parku pak bude spoustu soutěží, dílniček a her. Vyznačenou trasou vám odhalíme kouzelná jezírka nebo tajemný lom, který se nachází v blízkosti. Program je vhodný pro děti od 3 let. Trasa nelze zvládnout s kočárkem. Program v parku pak je vhodný i pro nejmenší kulihrášky. Občerstvení zajištěno a postupně budeme přidávat i informace k celkovému programu.

ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Utíká to jako voda, a je tu květen a s ním i zápis na rok 2023/2024. My již nyní máme pro vás připraven rozvrh lekcí, abyste si pohodlně mohli naplánovat i další aktivity. Již několikátým rokem jsme největším pohybovým spolkem v Prostějově. Váš zájem nás neskutečně těší a věříme, že jsme nový školní rok opět pro všechny připravili spoustu možností jak si najít ten SVŮJ tanec. Ať už hledáte jen odpolední aktivitu pro své ratolesti nebo úplně první pohybovou přípravu pro nejmenší, je vaše dítě živel a chcete využít jeho sportovní potenciál i v soutěžní formě, vše u nás najdete. A pokud i vy jako rodiče se chcete tanečně zapojit i pro vás máme super partu, se kterou si můžete užívat taneční lekce a prkna co znamenají svět. Jsme Pirouette - tanec pro každého! Tým, jenž je společně již 15 let!

 

VÁNOČNÍ TANEČNÍ KOKTEJLY

Po delší odmlce se začínáme těšit na společnou akci všech našich tanečníků. Vánoční koktejl nám namíchají od nejmenších až po největší tanečnice a tanečníci naší TŠ. Rodiče tak mohou nahlédnout pod pokličku připravovaných choreografií a ti nejmenší si užijí preiméru veřejných vystoupení. Akce proběhne 11. prosince v Sokolovně v Prostějově. Programy budou rovnou dva a to od 14 hod a 15:30 hod. Vstupné na akci je dobrovolné a vstupenky se neprodávají předem, ale až na akci. Těšíme se! Lektorky Pirouette

ZAČÍNÁME NOVOU SEZÓNU!

Prázdniny utekly jak voda a my se na všechny moc těšíme v tanečních sálech. Aktuální rozvrh, přihlášku a výše členských příspěvků naleznete na webu v kategorii ROZVRH Soutěžní hodiny začínají již od 12. září a nesoutěžní BABY, MINI A DĚTI BASIC pak od 26. září! Na všechny se již nyní těší Vaše nej lektorky
 

PŘIHLÁŠKY NA SOUSTŘEDĚNÍ

Milí tanečníci, léto se blíží a s ním i náš prazninový týden tance SUMMER DANCE CAMP! Už se těšíme opět do krásného prostředí Krkonoš, kde na všechny bude čekat taneční program s pozvanými hosty a také spoustu her a zábavy! Přihlášky a informace najdete na svých FB skupinách či mailech! Kapacita omezena, tak neváhejte dlouho!

 

REGIONY ZA NÁMI!

Máme za sebou všechny regionální kola TSR, CDO i SUT. Všechyn naše choreografie byly nominovány na mistrovství Moravy nebo v rámci SUT rovnou na mistrovství ČR. Gratulujeme tanečníkům a samozřejmě moc děkujeme rodičům za skvělou atmosféru, parádní servis pro děti během soutěží a také podporu nás trenérů. Jsme rádi, že jsem zpět!

A JE TO TU!

Další školní rok je před námi a my s ničím neotálíme a hned od příštího týdne zahajujeme výuky všech našich kurzů. Máme velkou radost, že se nám povedlo otevřít i třetí kurz BABY pro nejmenší, který bude v pondělí a povede ho naše lektorka Ivča Kuptíková. Platný rozvrh najdete již zde  a podrobnosti k výuce na svých mailech.

NAPSALI O NÁS

Naše úspěchy zaujaly i místní novináře a tak jsme jim velmi vděční za zveřejnění a hlavně zájem o taneční sport a naši taneční školu

CZECH DANCE MASTER

Máme za sebou další on-line soutěž, tentokráte pod organizací Czech dance organisation. Opět nás representovalo 33 tanečnic, ale tentokráte na hudbu předepsanou organizátorem CDO. Početně naprosto nejnabitěší soutěž nám dala možnost porovnat se s těmi nejlepšími tanečníky napříč ČR. Jsme hrdí na každou z vás a výsledky podrobně najdete na FB stránkácha Taneční škola Pirouette nebo na IG!

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

33 sólových tanečnic se 3. a 4. dubna utkalo v několika kategoriích a výkonnostních ligách Taneční skupiny roku. 19 z nich postoupilo do semifinále nebo finále a na bedně se nám postavily Elenka Bendová, Kája Kovářová, Denča Chytilová a Anička Vystavělová! Všem moc gratulujeme a těšíme se na další soutěž!