BABY

VÁNOČNÍ TANEČNÍ KOKTEJLY

Po delší odmlce se začínáme těšit na společnou akci všech našich tanečníků. Vánoční koktejl nám namíchají od nejmenších až po největší tanečnice a tanečníci naší TŠ. Rodiče tak mohou nahlédnout pod pokličku připravovaných choreografií a ti nejmenší si užijí preiméru veřejných vystoupení. Akce proběhne 11. prosince v Sokolovně v Prostějově. Programy budou rovnou dva a to od 14 hod a 15:30 hod. Vstupné na akci je dobrovolné a vstupenky se neprodávají předem, ale až na akci. Těšíme se! Lektorky Pirouette

ZAČÍNÁME NOVOU SEZÓNU!

Prázdniny utekly jak voda a my se na všechny moc těšíme v tanečních sálech. Aktuální rozvrh, přihlášku a výše členských příspěvků naleznete na webu v kategorii ROZVRH Soutěžní hodiny začínají již od 12. září a nesoutěžní BABY, MINI A DĚTI BASIC pak od 26. září! Na všechny se již nyní těší Vaše nej lektorky
 

PŘIHLÁŠKY NA SOUSTŘEDĚNÍ

Milí tanečníci, léto se blíží a s ním i náš prazninový týden tance SUMMER DANCE CAMP! Už se těšíme opět do krásného prostředí Krkonoš, kde na všechny bude čekat taneční program s pozvanými hosty a také spoustu her a zábavy! Přihlášky a informace najdete na svých FB skupinách či mailech! Kapacita omezena, tak neváhejte dlouho!

 

REGIONY ZA NÁMI!

Máme za sebou všechny regionální kola TSR, CDO i SUT. Všechyn naše choreografie byly nominovány na mistrovství Moravy nebo v rámci SUT rovnou na mistrovství ČR. Gratulujeme tanečníkům a samozřejmě moc děkujeme rodičům za skvělou atmosféru, parádní servis pro děti během soutěží a také podporu nás trenérů. Jsme rádi, že jsem zpět!

A JE TO TU!

Další školní rok je před námi a my s ničím neotálíme a hned od příštího týdne zahajujeme výuky všech našich kurzů. Máme velkou radost, že se nám povedlo otevřít i třetí kurz BABY pro nejmenší, který bude v pondělí a povede ho naše lektorka Ivča Kuptíková. Platný rozvrh najdete již zde  a podrobnosti k výuce na svých mailech.

NAPSALI O NÁS

Naše úspěchy zaujaly i místní novináře a tak jsme jim velmi vděční za zveřejnění a hlavně zájem o taneční sport a naši taneční školu

CZECH DANCE MASTER

Máme za sebou další on-line soutěž, tentokráte pod organizací Czech dance organisation. Opět nás representovalo 33 tanečnic, ale tentokráte na hudbu předepsanou organizátorem CDO. Početně naprosto nejnabitěší soutěž nám dala možnost porovnat se s těmi nejlepšími tanečníky napříč ČR. Jsme hrdí na každou z vás a výsledky podrobně najdete na FB stránkácha Taneční škola Pirouette nebo na IG!

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

33 sólových tanečnic se 3. a 4. dubna utkalo v několika kategoriích a výkonnostních ligách Taneční skupiny roku. 19 z nich postoupilo do semifinále nebo finále a na bedně se nám postavily Elenka Bendová, Kája Kovářová, Denča Chytilová a Anička Vystavělová! Všem moc gratulujeme a těšíme se na další soutěž!