BABY

 

PŘIHLÁŠKY NA SOUSTŘEDĚNÍ

Milí tanečníci, léto se blíží a s ním i náš prazninový týden tance SUMMER DANCE CAMP! Už se těšíme opět do krásného prostředí Krkonoš, kde na všechny bude čekat taneční program s pozvanými hosty a také spoustu her a zábavy! Přihlášky a informace najdete na svých FB skupinách či mailech! Kapacita omezena, tak neváhejte dlouho!

 

REGIONY ZA NÁMI!

Máme za sebou všechny regionální kola TSR, CDO i SUT. Všechyn naše choreografie byly nominovány na mistrovství Moravy nebo v rámci SUT rovnou na mistrovství ČR. Gratulujeme tanečníkům a samozřejmě moc děkujeme rodičům za skvělou atmosféru, parádní servis pro děti během soutěží a také podporu nás trenérů. Jsme rádi, že jsem zpět!

A JE TO TU!

Další školní rok je před námi a my s ničím neotálíme a hned od příštího týdne zahajujeme výuky všech našich kurzů. Máme velkou radost, že se nám povedlo otevřít i třetí kurz BABY pro nejmenší, který bude v pondělí a povede ho naše lektorka Ivča Kuptíková. Platný rozvrh najdete již zde  a podrobnosti k výuce na svých mailech.

NAPSALI O NÁS

Naše úspěchy zaujaly i místní novináře a tak jsme jim velmi vděční za zveřejnění a hlavně zájem o taneční sport a naši taneční školu

CZECH DANCE MASTER

Máme za sebou další on-line soutěž, tentokráte pod organizací Czech dance organisation. Opět nás representovalo 33 tanečnic, ale tentokráte na hudbu předepsanou organizátorem CDO. Početně naprosto nejnabitěší soutěž nám dala možnost porovnat se s těmi nejlepšími tanečníky napříč ČR. Jsme hrdí na každou z vás a výsledky podrobně najdete na FB stránkácha Taneční škola Pirouette nebo na IG!

TANEČNÍ SKUPINA ROKU

33 sólových tanečnic se 3. a 4. dubna utkalo v několika kategoriích a výkonnostních ligách Taneční skupiny roku. 19 z nich postoupilo do semifinále nebo finále a na bedně se nám postavily Elenka Bendová, Kája Kovářová, Denča Chytilová a Anička Vystavělová! Všem moc gratulujeme a těšíme se na další soutěž!

 

ON-LINE VÝUKA

Milí rodiče, všechny děti mají možnost trénovat on-line na odkazech, které pravidelně dostávají od svých trenérek. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.

ZÁPIS NA NOVÝ ŠKOLNÍ ROK

Od 1. 5. již probíhá zápis stávajících členů TŠ Pirouette, od 15.5. je také otevřen nový nábor dětí. Přiihlášku je možno vyplnit přímo na našem webu nebo se můžete osobně zastavit u Lenky v Tyjátru a domluvit se na podrobnostech. S příhláškou je také třeba složit zálohu 200 Kč. Všichni stávající členové získávají "věrnostní bonus" 200Kč, jako slevu na další školní rok.

 

NÁVRAT K TRÉNINKŮM

Milí rodiče, milí tanečníci,
 
vracíme se do normálu! Tento týden již jsou otveřeny všechny soutěžní hodiny, hodiny MINI BASIC a DĚTI BASIC, STREET II. Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu na mailech o přítomnosti dětí na trénincích.
Od 25. 5. budou znovu otevřeny i kurzy BABY.
Pravidla pro provoz za současného stavu najdete na zde s vyjímkou snímání ústenek během tréninku.
 

ZNOVU OTEVŘENÍ TĚLOCVIČNY VÁPENICE

Milí tanečníci, milí rodiče,
 
od pondělí 4. května dojde k postupnému znovu otevření tělocvičen na Vápenici. V současné době lektorky "ladí" speciální rozvrh po max. 8 tanečnících. Každý z tanečníků budeme mít přidělen čas a tělocvičnu, kdy se může zůčastnit tréninků. Nebude se jednat o standardní tréninky, protože povinnost nošení roušek stále trvá a u vyšší fyzické zátěži nám nepříjde vhodné být takto omezen. Věnovat se tedy budeme uvolňování, technice a jiným méně náročným věcem.
Do budoucna plánujeme i venkovní tréninky, kde naopak rouška není povinná. O aktuální situaci Vás vždy bude kontaktovat přímo lektorka.
 
Hodiny BABY, MINI basic, DĚTI basic, DĚTI street II. zatím nejsou znovu otevřeny. U menších dětí vidíme zásadní problém s udržením povinných rozestupů. Ostatní hodiny věříme, že během dalších dnů také otevřeme.
 
Pravidla pro provoz za současného stavu najdete na zde
 

AKTUALIZACE - CORONAVIRUS

Milí rodiče, na základě dnešního vyhlášení nouzového stavu v ČR uzavíráme naše taneční sály a rušíme výuku na neurčito. Dnes proběhnou poslední tréninky. Velmi nás to mrzí, ale je třeba se nyní zachovat maximálně ohleduplně a zdraví nás/vás všech je pro nás nejdůležitější. Určitě budeme v kontaktu a budeme se snažit i takto na dálku Vaše děti trénovat někdy i Vás! Nesmutněte, je to nová výzva a my ji společně zvládneme!

OPATŘENÍ - CORONAVIRUS

Milí rodiče, milí tanečníci,
naše taneční sály jsou zatím otevřeny a výuka probíhá dle rozvrhu, rádi bychom Vás požádali o dodržování těchto pravidel:
- Pokud jste se vrátili z rizikových oblastí nevstupujte po dobu 2 týdnů od návratu do ČR do prostor TŠ Pirouette a doporučujeme dodržovat karanténu.
- Pokud je dítě nachlazené a vykazuje známky nemoci, odložte raději trénink na příště.
- Pokud je dítě samostatné (tj. děti nad 6 let) přiveďte dítě pouze do šatny a nezdržujte se zbytečně.
- Nesetrvávejte v šatnách po dobu výuky.
- Dodržujte maximální hygienu.
- Buďte k sobě ohleduplní.
- Děti nestrašte.
- Aktuální zprávy o chodu TŠ Pirouette můžete sledovat ve skupině TŠ Pirouette nebo na webu www.pirouette.cz
Děkujeme za pochopení Petra, Lenka a Tereza
 

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020

Již nyní najdete ve svých mailových schránkách informace ohledně Letního tanečního soustředění! Letos v termínu 9. - 15. 8. se vydáme do srdce Krkonoš!
 

PF 2020

Všem našim tanenčíkům, rodičům a přátelům přejeme vše nejlepší do nového roku!
 

HALLOWEENSKÝ KARNEVAL

Milí rodiče, milé děti,
blíží se náš každoroční karneval! Zveme všechny masky z blízkého a vzdáleného okolí. Dne 2. listopadu se sejdou všechna strašidýlka v Sokolovně v Prostějově. Těšit se opět můžete na hry, soutěže, tanečky i tombolu! O dobrůtky také nebude nouze. Vstupenky se z kapacitních důvodů prodávají pouze v předprodeji v obchůdku Tyjátr, Dukelská Brána (podchod naproti Zlalté Brány, vedle Makovce) a to od 14.10. Cena vstupenky 40Kč všechny masky a ostatní bez 60 Kč. Závěrem opět proběhne volba nej nej nej masek! Již tradičně se každý může zúčastnit sotuěže o nejhezčí vydlabanou dýni! Všechny vydlabané dýně získají malý dárek! Těšíme se na Vás!
 

 

Nástupy maturantů

Rádi pomůžeme s přípravou choreografie nástupu Vašeho velkého plesu! Možnost dopolední přípravy v rámci školní výuky (TV atd.) Nemáte kde trénovat? Nevadí, zařídíme tělocvičny v centrum města a pomůžeme s mixem hudby. S nástupy máme dlouholeté zkušenosti a hovoří za nás mnoho spokojených studentů. Soustřeďte se na školu a my Vám ulehčíme přípravy Vašeho plesu! Těšíme se na Vás.
 

První taneční krůčky

Letos nově s lektorkou a pedagožkou Ivou Kuptíkouvou otevíráme rovnou 2 kurzy pro děti a rodiče. Kurz bude probíhat od října vždy 10 týdnů v tanečních sálechn TŠ Pirouette, Vápenice 7. Cena kurzu 700Kč. Doporučený věk je 1,5 - 3 roky dítěte. Vše je ovšem na domluvě a schopnostech dětí. Přihlášky je možné odevzdat v obchůdku Tyjátr, Dukelská brána (podchod naproti Zlaté Brány). Výuka bude vždy v pátek 9:00 - 9:45 a 10:00 - 10:45. Všichni zájemci se mohou těšit na ukázkovou hodinu 27. září od 9:00 - je nutné se ale telefonicky nahlásit, aby byla dodržena kapacita. Více informací Vám rádi poskytneme na tel 731 865 488! Těšíme se na Vás!
 

 

IV. International Beach Dance Cup

Ještě nezačal nový školní rok a naši tanečníci mají za sebou první mezinárodní soutěž! V maďarském Siofóku proběhla soutěž formací i sólistů. Dovezli jsem si spoustu krásných umístění, ale hlavně společné zážitky a chvilky! Gratulujeme všem tanenčíkům k dostaženým výsledkům. Ivči Kuptíkové za perfektní přípravu jak formací, tak solistek. Lence Malindové za skvělou organizaci celé akce a hlavně Vám rodiče, za Vaši podporu a elán se kterým jdete do všeho s námi! A nyní k výsledkům:
Elenka Bendová - 1. místo sólo SHOW, DVK
Vaneska Burdová - 2 místo sólo SHOW, JVK
Elenka Bendová a Nikolka Frömlová - 2. místo duo SHOW, DVK
Vaneska Burdová - 6. místo sólo MODERN, JVK (finále)
Lucinka Baláková - 5. místo sólo MODERN, JVK (finále)
Nelinka Vyroubalová a Nikolka Frömlová - 1. místo duo MODERN, DVK
Jolanka Špičáková - 4. místo sólo SHOW, DVK (finále)
Nikolka Zajíčková - 3. místo sólo SHOW, DVK (finále)
Claudinka Krestová - 1. místo sólo MODERN, DVK
Elenka Bendová a Vaneska Burdová - 1. místo duo SHOW, JVK
Anička Vystavělová - 4. místo SHOW, HVK
Malá formace Srdce - 1. místo MODERN, JVK
Velká formace Sirotčinec - 1. místo, DVK SHOW